Image
Top
Navigation

PASLAUGOS

- Visuomeninių pastatų projektavimas

Sporto, prekybos, administracinės bei laikino apgyvendinimo paskirties pastatų projektavimas. Techniniai, darbo ir techniniai – darbo projektai. Projektų vykdymo autorinė priežiūra. Projekto valdymas. Atliekame visas projekto įgyvendinimui reikalingas projekto dalis: architektūra, sklypo planas, pastato konstrukcijos, gaisrinė sauga, šildymas vėdinimas, vandentiekis ir nuotekos, elektrotechnika, silpnos srovės, dujotiekis, technologijos, procesų valdymas ir automatizacija, pasirengimas statybai ir kt.

- Gamybinių ir pramoninių pastatų projektavimas

Kartu su pastatų projektavimo veikla tiekiame metalo konstrukcijas gamybinių, ūkinių ir pramoninių pastatų statybai. Atstovaujame vieną seniausių JAV plieno gamintojų „OLYMPIA STEEL BUILDINGS“. Vykdant šią veiklą sukaupta didelė tokio tipo statinių projektavimo patirtis ir parenkami tinkamiausi konstrukciniai ir architektūriniai sprendiniai.

- Renovacijos, pastatų modernizacijos, palėpių įrengimo, kultūros paveldo objektų tvarkomųjų paveldosaugos projektų rengimas.

Sukaupta didelė patirtis rengiant renovacijos, remonto, rekonstrukcijos projektus miestų saugomose teritorijose ar kultūros paveldo objektuose. Rengiame balkonų, stogų, fasadų, palėpių paprastojo ir kapitalinio remonto ar rekonstrukcijos projektus. Deriname projektų sprendinius su kultūros paveldo departamentu ir kitomis institucijomis.

- Gyvenamųjų pastatų projektavimas

Projektuojame vienbučius ir daugiabučius namus pagal užsakovo ar vystytojo pageidavimus, turime patirties įvairių konstrukcijų tipų pastatų,- rąstinių, karkasinių ir mūrinių, gelžbetoninių, monolitinių – projektavime. Nedideliems namams ruošiame techninius darbo projektus, kad užsakovas turėtų visą projektinę informaciją ir rangovui nekiltų klausimų. Kiekvienas vienbučio namo projektas yra indivudualus, pritaikomas šeimininkų poreikiams. Stilistika – skandinaviška, arba tradicinė rąstiniams namams. Nuo 2016 m. sausio pirmosios visi pastatai turės būti A klasės energetinio naudingumo, todėl mes skiriame didelį dėmesį detalėms, pastatų sandarumui, atsinaujinantiems energijos šaltiniams.

- Projektiniai pasiūlymai ir galimybių studijos

Visi projektai prasideda nuo paprastos idėjos. Norint tą viziją tinkamai išreikšti ir finansiškai pagrįsti, reikia parengti projektinius pasiūlymus arba paruošti galimybių studiją. Mes rengiame įvairios paskirties objektų projektinius pasiūlymus, nustatome objektų kainas, padarome vizualizacijas ir planus, konsultuojame. Tik turėdamas šią informaciją, užsakovas ar vystytojas gali žengti tolesnius žingsnius įgyvendinant projektą.
Nuo 2014 metų projektiniai pasiūlymai tapo būtini norint gauti planuojamo statyti pastato architektūrinius reikalavimus ir prisijungimo sąlygas, remontuojant saugomus valstybės objektus ar objektus, patenkančius į saugomas teritorijas.

- Interjero projektai

Geriausias rezultatas gaunamas tada , kai architektūrinis ir interjero projektas rengiamas vienu etapu. Tuo atveju išvengiama projektavimo klaidų. Tačiau galime paruošti ir atskirus interjero projektus jau pastatytiems visuomeninės paskirties pastatams, butams ar vienbučiams namams.